Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Nejlepší aplikace pro sledování dopravní situace
10.11.2017

Nejlepší aplikace pro sledování dopravní situace

Počet aut na našich silnicích stále přibývá a tak je vhodné sledovat dopravní situaci. Nejenom prostřednictvím čelního skla, ale i různých moderních aplikací, které kromě jiného umí upozornit třeba i na dopravní značky a mnoho dalšího. Které patří mezi ty nejlepší a které doporučujeme nainstalovat do vašeho mobilního telefonu? Podívejte se společně s námi.

Waze

Pokud tuto aplikaci neznáte a ve svém mobilním telefonu ji nemáte, doporučujeme vše napravit. Dnes ji můžeme zařadit do skupiny těch, které patří k nejlepším, pokud jde o sledování dopravní situace. Primárně dokáže upozornit na různé kolony a nehody, včetně času, jaký v nich budete stát. Navíc získává data i od jednotlivých uživatelů, čímž se informace ještě zpřesňují. A protože ji lze využít i jako klasickou navigaci, je neocenitelným pomocníkem každého cestovatele.

Google Maps

Osvědčená volba, ať už se chystáte kamkoliv. Díky téměř celosvětovému pokrytí můžete vyrazit kamkoliv. Kromě klasické orientace vám Google Mapy nabídnou i možnost navigování do cíle, včetně toho, že vás upozorní třeba na dopravní značení týkající se rychlosti– budete znát aktuální povolenou rychlost. Navíc i tato aplikace umí monitorovat dopravní situaci. Kromě toho, že na jejím základě naplánuje nejlepší trasu, umí zohlednit i provoz. Proto se nedivte, že stejná trasa bude časově rychlejší v noci a delší ve špičce.

TudyNE

Zajímavá aplikace, která už podle názvu ukazuje, že byla vytvořena v České republice. I tato aplikace umí zobrazovat dění na silnicích, a to hlavně v reálném čase. Pro toho, kdo hledá spíše jednodušší řešení a chce se podívat na to, zda ho na trase nečeká zdržení, je tato aplikace ideální volbou.

Aplikace ŘSD

Sice nebudete upozorněni na neočekávaně vzniklé kolony, ale pokud jde o opravy, nebo uzavírky, jde o skvělou volbu. Velkou přidanou hodnotou je také napojení na řadu dopravních kamer. Komu nestačí jenom grafické znázornění celkové zácpy, ale chce ji vidět na vlastní oči, ten nebude zklamaný.

Aplikace ŘSD

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

© 2018 HAREX INVEST s. r. o. - Všechna práva vyhrazena OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz