Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Kde koupit dopravní značku
28.06.2021

Kde koupit dopravní značku

Možná se některým bude zdát název tohoto článku přinejmenším podivný a tak trochu zbytečný. Kdo by si jen tak kupoval dopravní značku? Obecně panuje zažitá představa, že značky patří na veřejné silnice, o ty se stará stát, lépe řečeno některý jeho úřad či instituce. A ty mají jistě svoje dodavatele, takže starosti o nákup dopravních značek jde mimo běžné občany, pracující mimo státní sféru. Jenže, opak je pravdou.

 

Kdo si může koupit dopravní značku?

Využití a uplatnění dopravních značek je mnohem širší a rozsáhlejší, než by se mohlo zdát. I soukromá osoba může být majitelem a provozovatelem pozemní komunikace, na které je potřeba udržovat pořádek v dopravě. A to jak jinak, než pomocí dopravního značení.

Dále jsou tu stavební firmy, které provádí práce na silnicích a dálnicích. Ty se bez dopravních značek, kuželů, prostředků pro vodorovné dopravní značení, přenosných semaforů a dalšího vybavení určitě neobejdou.

A co třeba organizátoři hromadných akcí, kteří potřebují odklonit dopravu, nebo vytyčit objízdnou trasu? Bez značek a organizačních prostředků to opravdu nejde. Pak jsou tu majitelé dopravních hřišť, autoškol, cvičných okruhů, nebo třeba (proč ne) sběratelé dopravního značení.

 

Kde jsou k dostání kvalitní značky?

Takže k věci – ať už je váš záměr a důvod ke koupi dopravní značky jakýkoliv, e-shop dopravniznaceni.com má co potřebujete. Nabízí rozsáhlé portfolio všeho, co je potřeba k dopravnímu značení všeho druhu.

Jednak jsou to pochopitelně dopravní značky všeho druhu – výstražné, zákazové, příkazové, informativní a dodatkové. Krom toho pak dodatkové tabulky a spousty ostatního dopravního zařízení. To vše samozřejmě ve špičkové kvalitě. Naše značky a ostatní zboží jsou vyrobené z kvalitních materiálů a tak, aby splňovaly všechny legislativních požadavky stran vzhledu a rozměrů.

Našim zákazníkům navíc rádi pomůžeme s profesionální instalací a vůbec se vším, co se týká dopravních značek a dopravního značení.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

© 2018 HAREX INVEST s. r. o. - Všechna práva vyhrazena OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz