Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Jak na zabezpečení parkovacího místa? Řešením je parkovací zábrana či sloupek!
19.08.2019

Jak na zabezpečení parkovacího místa? Řešením je parkovací zábrana či sloupek!

Parkování je problémem prakticky ve všech městech. Aut přibývá a najít volné místo pro zaparkování je někdy nadlidský úkol. Mnozí na to vyzrají tak, že si zajistí osobní parkovací místo. Ať už pro sebe a svou rodinu, pro svoje zaměstnance, či návštěvy. Tím byste měli teoreticky mít vždy zajištěno volné parkovací místo. Teoreticky…Jenže jak známo, ne všichni řidiči jsou ohleduplní a ctí všechny pravidla silničního provozu.

Jak si pomoci?

Jak tedy vyzrát na řidiče, kteří blokují vám vyhrazené místo? Cedule s vaší poznávací značkou či jménem evidentně ne vždy stačí, domluva není pokaždé možná ani účinná, vlastní značku se zákazem stání jen tak nedostanete, pomsta ve formě odtahu by se vám nemusela vyplatit a dobrat se pomoci policie je v tomto případě dosti zdlouhavé. A potrestání majitele vozidla takřka ilegálními způsoby rozhodně nemůžeme doporučovat.

Parkovací zábrana

Něco jiného je ovšem bytelná parkovací zábrana, která nezvanému návštěvníku prostě nedovolí na dané místo vjet. Parkovací zábrany jsou obvykle kovové konstrukce různých tvarů, jenž lze zakotvit v zemi a proti sklopení zajistit zámkem. U některých navíc můžete odvrtáním šroubů znemožnit jakoukoliv další jednoduchou demontáž zábrany.

Nebo plastový sloupek

Další variantou jsou pak zákazové sloupky, vyrobené z odolného, avšak flexibilního plastu. Pokud na takový sloupek najedete, nekoná se žádné poškrábání či promáčknutí karoserie auta, sloupek se zkrátka ohne a potom se vrátí do původní polohy. Jedná se tedy spíš o vizuální a psychologickou zábranu, i ta je ale mnohem účinnější než nástřik na silnici, nebo informační tabulka. Jak vidno, řešení a obrana proti bezohledným šoférům a přeplněným parkovištím existuje a vy si tak můžete snadno, levně a spolehlivě zajistit volné parkovací prostory dvacet čtyři hodin denně.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

© 2018 HAREX INVEST s. r. o. - Všechna práva vyhrazena OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz