Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Jak na pronájem dopravního značení
13.09.2019

Jak na pronájem dopravního značení

Všimli jste si někdy, kolik dopravních značek a dopravního značení každý den potkáte? A věřte nebo ne, umísťování a správa dopravního značení (kam patří veškeré dopravní značky, svodidla, kužely, parkovací sloupky, světelné i zvukové signalizace a mnoho dalšího) nejsou vždy jen v kompetenci Ministerstva dopravy a jeho úřadů. 

Řešení dopravních situací

Možná i vy budete jednou postaveni před situaci, kdy budete dopravní značení potřebovat. Částečné a úplné uzavírky, vytyčení objízdných tras, zábory veřejných míst…ať už jste jednotlivec, nebo firma zabývající se dopravními stavbami, nebo rekonstrukcemi, mající vliv na dopravní situaci, dopravní značení a řešení dočasných dopravních situací se může týkat i vás.

Nákup nebo nájem dopravního značení?

Není pochopitelně problém potřebné věci koupit, ale popravdě řečeno, nebývá to nejlevnější záležitost. Navíc není žádná legrace všechny ty sloupky, cedule, tabule a kužely skladovat v době, kdy je zrovna nepotřebujete. Málokdo si tedy jen tak pro radost koupí signalizační přívěs v hodnotě tisíců korun, pokud ho potřebuje jednou, dvakrát nebo třikrát do roka. Proto je tu možnost půjčení dopravního značení.

Kompletní řešení pro každou situaci

Věc má navíc i druhou stránku, většinou bohužel složitější a časově náročnější. Rozmístění dopravního značení a řešení dočasné dopravní situace nelze na veřejné komunikace provést svévolně a dle vlastního uvážení. Celou náležitost je nutno komunikovat s příslušnými úřady, případně získat potřebná povolení.

Naštěstí ale existují specializované firmy, které nabízí řešení obou problémů. Zajistí jak pronájem dopravního značení včetně proškolené obsluhy, zařídí potřebné dokumenty a jednání s úřady, bezplatné poradenské služby jsou samozřejmostí. Za pomoci plné moci pak můžete dostat komplexní řešení doslova na míru a na klíč, od A do Z.

Stačí se obrátit na správná místa a zbavit se tak spousty starostí a zbytečných nákladů.Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

© 2018 HAREX INVEST s. r. o. - Všechna práva vyhrazena OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz