Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Co vše je potřeba k montáži dopravního značení
22.10.2019

Co vše je potřeba k montáži dopravního značení

Montáž dopravního značení se nijak diametrálně neliší od montáže čehokoliv jiného. Z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti bychom jí ale měli věnovat odpovídající pozornost a používat ty nejlepší montážní prostředky a materiály. Ty totiž kromě šikovných rukou budeme k montáži dopravního značení potřebovat nejvíc. Naše firma poskytuje široký sortiment nejen samotného dopravního značení, ale i montážního příslušenství. A když na to přijde, jsme schopni a velmi ochotni dodat i ty šikovné ruce. Ale nepředbíhejme.  

Sloupky, šroubky, objímky

Z řad montážního materiálu můžeme nabídnout kotevní patky na sloupky (betonové, ocelové, plastové, lakované i bez laku), s tím související veškeré typy objímek, kotevních šroubů i šroubů s objímkou. Dále pak spony a upínky, ke kterým se vám jistě budou hodit montážní kleště k instalaci nerezové pásky. Ze sortimentu pásek nabízíme dále i výstražné a škrtící pásky, ideální pro ohraničení prostoru, nebo vytyčení požadované trasy. K tomuto účelu se také výborně hodí dvoubarevné vodicí obrubníky a prahy.  Pro montáž a stavbu klasického dopravního značení u nás pochopitelně najdete i veškeré potřebné podstavce a sloupky v širokém spektru průměrů, tvarů, materiálů i barev.

Na míru od A do Z

Zkrátka a dobře, můžete u nás koupit veškeré montážní příslušenství a prvky dopravního značení. Pakliže ale nemáte chuť se do montáže pouštět svépomocí, bude nám potěšením, využijete-li další z našich služeb. Po předchozí konzultaci a předání požadavků jsme schopni vám nabídnout řešení montáže dopravního značení, včetně nástřiku vodorovných ploch či vyřízení dopravně inženýrského opatření. Ale ať už patříte do první nebo druhé skupiny, každopádně se podívejte na ukázky typických montáží naší společnosti – řešení jakékoliv dopravní situace se pro vás může stát rázem hračkou.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

© 2018 HAREX INVEST s. r. o. - Všechna práva vyhrazena OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz