Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. DOPRAVNÍ ZNAČKY
  3. B13 - Zákaz vjezdu vozidel, jejichž hmotnost přesah. vyznačenou mez - zákazová dopravní značka

B13 - Zákaz vjezdu vozidel, jejichž hmotnost přesah. vyznačenou mez - zákazová dopravní značka

Zákazová značka „Zákaz vjezdu vozidel s maximální hmotností 6 t“ signalizuje přísný zákaz vjezdu takovými vozidly, jejichž okamžitá hmotnost přesahuje... celý popis
1 126,51 Kč
931,00 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1214
Rozměr značky:700 mm
Kompletní specifikace

Zákazová značka „Zákaz vjezdu vozidel s maximální hmotností 6 t“ signalizuje přísný zákaz vjezdu takovými vozidly, jejichž okamžitá hmotnost přesahuje vyznačenou mez. U jízdní soupravy se limit vztahuje na jednotlivá vozidla soupravy. Mezní hodnoty jsou uváděny v celých tunách. Na zákaz je nutné upozornit před nejbližší křižovatkou pomocí dopravní značky Návěst před křižovatkou, která je doplněna symbolem výše zmíněné značky nebo popřípadě dopravní značkou Zákaz vjezdu vozidel, jejichý okamžitá hmotnost přesahuje vyznačenou mez. Ta je následně doplněna o dodatkovou tabulkuSměrová šipka nebo Vzdálenost, a to včetně způsobu vyznačení objížďkové trasy.

Dopravní značení „Zákaz vjezdu vozidel s maximální hmotností 6 t“ se vyrábí z pozinkovaného plechu s dvojitým ohybem kolem celé délky značky. Svrchní plocha je potažena retroreflexní fólií tř. 1 se zárukou uchování optických parametrů na minimální dobu 7 let. Značku je možné uchytit na sloupy nebo sloupky za pomoci kotvících a spojovacích materiálů.

Materiál: FeZn s dvojitým ztuženým ohybem

Fólie: Retroreflexní tř. 1

Zboží zařazeno v kategoriích

© 2018 HAREX INVEST s. r. o. - Všechna práva vyhrazena OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz